Poznaj nasz zespół

Karolina Zachariasz

MENADŻERKA, FIZJOTERAPEUTKA, PODOLOG

Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom, które stale pogłębia na kolejnych szkoleniach zdobyła umiejętności profesjonalnej rehabilitacji swoich pacjentów. Jest na bieżąco z aktualnymi badaniami skupiającymi się na przywracaniu sprawności i terapii przeciwbólowej. Fizjoterapia jest dla niej głęboko humanistyczną sztuką, stojącą po stronie człowieka.

Marta Byrtek

ZAŁOŻYCIELKA, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Właścicielka oraz członkini zarządów wielu firm. Postanowiła otworzyć Centrum Rehabilitacji L’ascada, gdyż nie potrafiła być obojętna na cierpienie najmłodszych. To właśnie dobro dzieci jest jej priorytetem.

Artur Gostyński

fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zawód Fizjoterapeuty daje mi wiele satysfakcji a efekty mojej pracy są najlepszym wynagrodzeniem zarówno dla mnie jak i moich pacjentów.

Marta Pawelczyk

fizjoterapeutka

Praca z pacjentem daje jej przekonanie, że jej działanie przywróci uśmiech na wielu twarzach i przyniesie oczekiwaną sprawność.

Jakub Pawliczak

fizjoterapeuta

Ambitny, dociekliwy, otwarty na krytykę. Fascynuje go możliwość niesienia szybkiej pomocy innym.

Ilona Zachariasz

instruktorka

Instruktor Edukacji Somatycznej BTP oraz tańca terapeutycznego, pedagog tańca, rytmiki i muzyki. Jej motto: „jeśli chcesz ulżyć swojemu sercu – tańcz!”

Roksana Waszak

podolog

Studentka trzeciego roku Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu kierunek – kosmetologia, specjalizacja – podologia. Posiadam nowoczesną wiedzę i praktyczne doświadczenie z zakresu: dermatologii, ortopedii, diabetologii, angiologii i anatomii. Diagnozuję i przeprowadzam specjalistyczne zabiegi związane ze zmianami patologicznymi stóp.

Paweł Norek

wspólnik zarządzający

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu. Członek zarządu wielu firm.